Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže jmenuji se Pavel a bydlím ve slezském městě.

Jinak mě baví sportování: bruslení, lyžování, jízda na kole, fotbal, tenis, ping-pong atd. je toho opravdu hodně a nebráním se žádnému sportu. I když v hospodě mi stolní fotbálek moc nejde, :-( ale pracuji na tom, aby se to zlepšilo. :)

Pracuji jako státní zamětnanec. Jakmile člověk trochu čuchne k penězům, tak se jich těžko vzdává. V současné době studuji, přestože zároveň pracuji. Těžko se to vysvětluje (studuji a zároveň pracuji). Po studiu, které končím závěrečnou zkouškou (červenec 2008) za 4. didaktické testy + praktické modelové situace, budu časem možná ještě dál studovat, pravděpodobně dálkově, ale to je vše ještě ve hvězdách. Bůh ví co bude. :-) 

Baví mě řídit motorky i auta. Snad časem si něco pořádného koupím, ještě ale nevím co to bude ;-).

Rád hraju karty. Zejména od doby co mě můj kamarád (Jura), naučil hrát mariáš, tak tvrdím, že je to zatím nejlepší karetní hra. Viď Juro??? :-))

e-mail: kraker@centrum.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kurva na to vem jed

(Jura / mašinář, 14. 1. 2008 19:10)

Si piš , ty dobytku , že mariáš je nejlepší karetní hra. A též si opomněl kulec... Jinak stránky jsou moc pěkné , koukám , že ses v něčem inspiroval u mě... Jinak se těším, až zas vyjedeme na Jawě , ruky mě svrbí(stýská se po řídítkům) ! Tak zatím čus